امروز: شنبه، 3 مهر 1400

 یک تجربه واقعی در مورد فتوشاپ این است که هنرمندان و سازندگان همیشه آن را برای iPad خواسته‌اند. در نهایت امروز در سال ۲۰۱۸ در کنفرانس Adobe MAX  در لس آنجلس، Adobe آرزوی دیرینه آن‌ها را انجام داد.

 


نسخه‌ای از Adobe Photoshop CC در ipad حال اجرا است و نسخه بعدی در چند ماه آینده وارد خواهد شد. این کاملا شبیه Photoshop Express یا Sketch که با قابلیت‌های حداقل برای کاربران iOS باشد. در عوض، آن همان مشابه ویژگی‌های دسکتاپ است که نیاز به پردازش سنگین باشد.

در کنفرانس، Adobe قدرت کاملی از Adobe Photoshop CC را بر روی سخت‌افزار ipad همراه با عملکرد ویرایش در برنامه برای پاک کردن و تکرار اشیا نشان داد.

 


البته، استنباط کمی به ویژه برای کاربران ipad شده است. با این حال، تمام ویژگی‌های دسک‌تاپ باقی می‌ماند. به عبارت دیگر، همه ابزارها، فیلترها، پوشش، و ساختار لایه همگی یکسان هستند.

یکی دیگر از واقعیت جالب در مورد نسخه جدید Photoshop CC این است که شما قادر به همگام‌سازی فایل‌های PSD به Cloud Creative خواهید بود. در نتیجه، کار بر روی همان پروژه Adobe در دسکتاپ بدون نیاز به انتقال، تبدیل و یا تنظیم فایل خواهد بود.

Adobe مسیری به غیر از انتشار در اوایل سال ۲۰۱۹ برای اشتراک گذاری ارائه نداده است. احتمالا این نرم افزار توسط به روزترین دستگاه‌های ipad پشتیبانی خواهد شد.

منبع:https://www.cyberpolice.ir